Ideal for lighting pathways.
Complete with aluminum stem.
Equipped with presence detector and twilight sensor to allow automatic intervention.
Are you a company and want a personalized quote for wholesale purchases? Sign up to request it
Subscribe
A sustainable future is a conscious future. Small gestures can help improve our surroundings and make the world a better place.
FIND OUT MORE| Weight | 1,1 g |
| Luminous flux | 600 lm |
| Color Temp. | 4.000 ° K |
| Color | Warm White |
| Consumption | 6 W |
| IP | 44 |
| Size | 700x95x165 mm |
| Body color | Black |
| Package size | 10,5 cm x 17,5 cm x 71,0 cm |
| Package weight | 1,19 Kg |
LYVIA, Arteleta's historic brand, is configured on the electricity market as a commercial company whose know-how consists in researching and building in different parts of the world electrical products that are never banal, with an excellent quality-price ratio, which then distributes on the Italian market.
FIND OUT MORE