Ideal for 360° lighting.
Complete with aluminum stem.
Equipped with presence detector and twilight sensor to allow automatic intervention.
Are you a company and want a personalized quote for wholesale purchases? Sign up to request it
Subscribe
A sustainable future is a conscious future. Small gestures can help improve our surroundings and make the world a better place.
FIND OUT MORE| Weight | 2,6 g |
| Luminous flux | 1000 lm |
| Color Temp. | 4.000 ° K |
| Color | Warm White |
| Consumption | 10 W |
| IP | 44 |
| Size | 840x200x200 mm |
| Package size | 21,0 cm x 21,0 cm x 87,0 cm |
| Package weight | 2,73 Kg |
LYVIA, Arteleta's historic brand, is configured on the electricity market as a commercial company whose know-how consists in researching and building in different parts of the world electrical products that are never banal, with an excellent quality-price ratio, which then distributes on the Italian market.
FIND OUT MORE