Equipped with presence detector and twilight sensor to allow automatic intervention.
Full description Are you a company and want a personalized quote for wholesale purchases? Sign up to request it
Subscribe
A sustainable future is a conscious future. Small gestures can help improve our surroundings and make the world a better place.
FIND OUT MORE| Weight | 0,5 g |
| Luminous flux | 1000 lm |
| Color Temp. | 4.000 ° K |
| Color | Warm White |
| Consumption | 10 W |
| IP | 44 |
| Size | 170x200x230 mm |
| Body color | Black |
| Package size | 21,0 cm x 23,0 cm x 18,0 cm |
| Package weight | 900 g |
LYVIA, Arteleta's historic brand, is configured on the electricity market as a commercial company whose know-how consists in researching and building in different parts of the world electrical products that are never banal, with an excellent quality-price ratio, which then distributes on the Italian market.
FIND OUT MORE